strona internetowa dla firmy

Strona internetowa dla firmy

Strona internetowa dla firmy jest wizytówką Twojego biznesu w świecie online.

Posiadanie profesjonalnej i atrakcyjnej witryny internetowej jest dziś kluczowe dla budowania zaufania klientów, przyciągania nowych możliwości biznesowych za czym z reguły też idzie zwiększenie sprzedaży.

W dzisiejszych czasach istotne jest stworzenie witryny, która nie tylko zachwyca wizualnie, ale również skutecznie reprezentuje Twoją firmę oraz spełnia jej cele biznesowe.

Dlaczego warto zainwestować w profesjonalną stronę www?

Strony gwarantują wzrost sprzedaży i identyfikacji dla firmy / marki. W 2023 roku, globalne przychody z zakupów online wzrosły o 8,91% w porównaniu z rokiem 2022, wpłynęła na to oczywiście też pandemia i globalne lockdowny. Sprzedaż online przez strony i sklepy internetowe stanowiła szacunkowo 20,2% światowej sprzedaży detalicznej w 2023 roku, co oznacza wzrost o 3,96% w stosunku do roku 2022 (gdzie wynosiła 19,4%). Prognozy wskazują, że od 2023 do 2030 roku sprzedaż online będzie rosła średnio o 8,52% rocznie.

Co to daje dla firmy?

 1. Przede wszystkim pierwsze wrażenie: Twoja strona internetowa jest często pierwszym punktem kontaktu klienta z Twoją firmą. Zadbaj o to, aby było ono pozytywne i zachęcające do dalszej interakcji.
 2. Zwiększona widoczność i zasięg firmy: W dobie Internetu, większość klientów rozpoczyna swoje poszukiwania produktów lub usług online. Posiadanie strony internetowej pozwala Ci dotrzeć do szerokiego grona potencjalnych klientów. Dobra witryna jest Twoim przedstawicielem firmowym 24 godziny na dobę.
 3. Kreowanie marki: Profesjonalna strona internetowa pozwala budować i wzmacniać wizerunek Twojej marki w oczach klientów.
 4. Łatwiejszy kontakt: Dzięki formularzom kontaktowym czy danym teleadresowym, Twoi klienci mogą szybko i łatwo się z Tobą skontaktować, co ułatwia nawiązywanie relacji biznesowych.

Profesjonalne strony internetowe dla firm.

83 oferuje kompleksowe i profesjonalne usługi tworzenia stron www dla firm, które skupiają się na osiąganiu celów biznesowych. W dzisiejszych czasach ważne jest, aby witryna Twojej firmy była nie tylko estetyczna, ale także funkcjonalna i zgodna z najnowszymi trendami. Dzięki odpowiedniej optymalizacji można wygenerować wysoki ruch, co często przekłada się na sprzedaż w firmie. Usługi 83 obejmują:

 • Indywidualny projekt graficzny dostosowany do potrzeb i wizji Twojej firmy. Lub strona oparta o gotowy szablon, który jest modyfikowany na potrzeby klienta
 • Responsywny design zapewniający doskonałe doświadczenie użytkownika na różnych urządzeniach.
 • Optymalizacja pod kątem SEO, aby Twoja firma była łatwo znajdywana w wynikach wyszukiwania.
 • Intuicyjny system zarządzania treścią (jak WordPress), który umożliwia łatwą aktualizację i modyfikację zawartości.

Jeśli chcesz zainwestować w profesjonalną witrynę internetową, która wyróżni Twoją firmę w sieci i przyciągnie nowych klientów, skontaktuj się już dziś. 83 pomoże Ci zrealizować Twoje cele biznesowe w świecie online.

Tworzenie stron internetowych Kraków
Mobile first

Trend mobile first w Google

Projektowanie mobile first to podejście, które stawia użytkowników mobilnych na pierwszym miejscu. Zamiast projektować stronę dla dużych ekranów i potem dostosowywać ją do urządzeń mobilnych, zaczynamy od wersji mobilnej.

Dlaczego strona internetowa z mobile first?

Ponieważ coraz częściej strony internetowe są penetrowane przez urządzenia mobilne – innymi słowy coraz więcej osób korzysta z Internetu na smartfonach i tabletach. Profesjonalna strona internetowa dla firmy, zapewnia, że witryna i oferta firmy będzie czytelna i funkcjonalna na każdym urządzeniu. W Internecie nadal istnieją witryny, które w ogóle nie zawierają wersji na telefon, kiedyś klient powiedział mi że „dzięki temu wygląda że jest tańszy od innych…”, cóż może nie wyglądał na lepszego jakościowo. Nie wiadomo ilu klientów traci się z powodu braku wersji mobilne, dostosowanej do urządzeń jak telefon czy tablet, no chyba że mamy podpięty Google Analytics, wtedy z reguły widać to od razu po współczynniku bounce rate.

Zależy to też oczywiście od branży z jakiej jest firma

Penetracja i rodzaj urządzenia przez które oglądana jest strona www zależy oczywiście też od branży. Przykładowo : projektowanie wnętrz częściej odwiedzane jest z komputerów – bo ludzie chcą sobie oglądnąć duże i ładne wizualizacje, zdjęcia realizacji. Natomiast np. pomoc drogowa częściej będzie odwiedzana z telefonu – myślę że tego przykładu nie trzeba tłumaczyć (każdemu kto się przekonał o czym mówię – współczuję). Idąc dalej, strony internetowe restauracji częściej są odwiedzane przez telefony a branże takie jak np. serwis sprężarek częściej z urządzeń stacjonarnych – bo ludzie, którzy ich szukają z reguły po prostu siedzą przy komputerze w biurze. Dlatego warto się nad tym dobrze zastanowić jak to wygląda w Twojej firmie.

Dlaczego wersja mobilna jest ważna dla każdej firmy?

Ponieważ coraz częściej witryny są penetrowane przez urządzenia mobilne – innymi słowy coraz więcej osób korzysta z internetu na smartfonach i tabletach. Profesjonalna strona internetowa dla firmy z mobile first, zapewnia, że witryna i oferta firmy będzie czytelna i funkcjonalna na każdym urządzeniu. Nic tak nie frustruje jak brak znalezienia, odczytania informacji lub kliknięcia w przycisk na telefonie. W internecie nadal istnieją witryny internetowe, które w ogóle nie zawierają wersji na telefon, kiedyś klient powiedział mi że „dzięki temu wygląda że jest tańszy od innych…”, cóż może nie wyglądał na lepszego jakościowo. Nie wiadomo ilu klientów traci się z powodu braku wersji strony internetowej dostosowanej do urządzeń mobilnych, no chyba że mamy podpięty Google Analytics, wtedy z reguły widać to od razu po współczynniku bounce rate.

strona internetowa dla firmy
strony internetowe dla firm

Mobile first to filozofia tworzenia stron

Mobile First to filozofia w projektowaniu stron, która zakłada tworzenie wersji mobilnych jako pierwszego kroku, a następnie dostosowywanie ich do większych ekranów. Oto dlaczego warto stosować to podejście:

 1. Rozmiar Ekranu: Na urządzeniach mobilnych można wyświetlić znacznie mniej informacji niż na desktopach. Projektując w myśl mobile first, musimy dbać o uniknięcie “zatłoczenia” i przepełnienia interfejsu danymi.
 2. Interakcja: Na smartfonach nie mamy precyzyjnego kursora, a korzystamy z większych palców (szczególnie kciuka). Klikalne elementy muszą być odpowiednio duże i łatwo dostępne.
 3. Progressywny Ulepszenie: Projektanci powinni pamiętać o strategii progresywnego ulepszania. Wersja mobilna powinna zawierać podstawowe funkcjonalności, a kolejne kroki to rozbudowa na większe ekrany. W praktyce oznacza to, że mobile first pozwala na zoptymalizowanie doświadczenia użytkownika na urządzeniach mobilnych, takich jak smartfony i tablety

Dobra strona internetowa to przyszłość rozwoju dla każdej branży.

Jeśli w Twojej firmie potrzebna jest profesjonalna i zoptymalizowana witryna, która przyczyni się do sukcesu Twojego biznesu online, skontaktuj się z już dziś. 

Spis treści